czwartek, 15 listopada 2012

Makijaże gwiazd - Scarlett Johansson

Makijaże gwiazd - Scarlett Johansson
W makijażu bardzo często mniej, znaczy więcej. Mocne podkreślenie oczu, ust i policzków naraz mało komu wychodzi na dobre. Zwłaszcza jeśli makijaż nie współgra z rysami i typem kolorystycznym. Dziś naszym przykładem jest Scarlett Johansson, która pewnego razu postawiła na zbyt mocny i zdecydowanie źle dobrany makijaż.


Nieudany makijaż Scarlett

Scarlett Johansson
Scarlett Johansson, prphotos.com

Aktorka nie wygląda w tym makijażu bardzo źle. Stać ją jednak na o wiele więcej. Główne zastrzeżenia budzą tutaj powieki. Kolor miedziany w ogóle nie pasuje do karnacji Scarlett. Oprócz tego cień, który nie został przeciągnięty w kierunku brwi, rysuje "smutną" linię. Całość przytłacza piękne oczy aktorki. Źle dobrana jest także szminka. Zabrązowiony odcień oranżu rzuca na policzki niekorzystne światło. Ponadto, całkiem matowa pomadka sprawia, że buzia wygląda na zmęczoną. Spore wątpliwości budzą też intensywne kolorki i bardzo ciepły odcień brwi. To nie jest jedno z najlepszych zdjęć Scarlett


Idealny makijaż dla Scarlett

Scarlett Johansson
Scarlett Johansson, prphotos.com

Świeżość i perfekcyjne podkreślenie naturalnego piękna - tak możnaby opisać ten makijaż aktorki. Oczy podkreślono jedynie cieniem w kolorze ciemnego beżu oraz tuszem do rzęs. Idealną dla nich ramę stanowią brwi - mają  perfekcyjny kształt i kolor korespondujący z cerą i włosami Scarlett. Ogromne brawa należą się także za makijaż ust. Aktorka ma wydatne wargi, więc nie potrzeba ich nadmiernie podkreślać. Koralowy błyszczyk to zatem strzał w 10. Perfekcyjny wygląd dopełnia subtelnie użyty bronzer. Uwielbiamy takie wcielenie Scarlett!