środa, 7 listopada 2012

Figura typu trójkat - jak się ubierać?

Figura typu trójkąt - jak się ubierać?
Szerokie ramiona, delikatne wcięcie w talii, smukłe biodra i bardzo szczupłe nogi - oto figura typu trójkąt, a właściwie odwrócony trójkąt. Wiele kobiet, ma właśnie taką, sportową sylwetkę. Choć posiadają piękne, szczupłe nogi i zgrabne, niewielkie pupy często nie umieją się nimi cieszyć, marząc po cichu o delikatnych, wątłych ramionach. 

Znane kobiety takie jak jak Angelina Jolie, Anna Kournikowa, czy Renée Zellweger przy sylwetce typu trójkąt potrafią być bardzo delikatne i zmysłowe. Jak one to robią?


Angelina Jolie, prphotos.com


Anna Kournikowa, prphotos.com

Jak powinny ubierać się kobiety o figurze typu odwrócony trójkąt?
  • Najistotniejsze jest tutaj wyszczuplanie górnej części sylwetki. Wybieraj bluzki w stonowanych kolorach, bez wzorów. W ten sposób nie będziesz zwracała uwagi na szerokie ramiona. Najlepszy dekolt dla Ciebie to ten w kształcie litery V.
  • Odwracaj uwagę od góry sylwetki i przykuwaj ją do nóg i pupy. Noś spodnie we wzory i spódniczki typu bombka. Pokochaj też zakładki w spódnicach i spodniach, które optycznie poszerzają biodra.
  • Biżuteria dla Ciebie? Wybieraj długie naszyjniki i kolczyki, które optycznie wydłużą górną część sylwetki. W dodatkach możesz też nosić długie szale jedynie przerzucone przez szyję i torby noszone przez ramię, które przykują uwagę do bioder. 

Przykłady? Oto zestawy idealne dla sylwetki typu trójkąt:

Figura typu trójkąt - zestaw do pracy


Figura typu trójkąt - zestaw na wielkie wyjście


Figura typu trójkąt - zestaw na spotkanie z przyjaciółmi


Figura typu trójkąt - zestaw na weekend