niedziela, 4 listopada 2012

Makijaże gwiazd - Kate Moss

Makijaże gwiazd - Kate Moss
Ładnemu jednak nie we wszystkim ładnie! Makijażem rządzą detale, dlatego nawet małe błędy mogą całkowicie popsuć efekt. Dziś naszym przykładem będzie Kate Moss.

Uroda brytyjskiej modelki podziwiana jest na całym świecie. A jednak nawet taką piękność można oszpecić makijażem. 

Bardzo zły makijaż Kate

Kate Moss, prphotos.com

Mocno przyciemnione brwi i makijaż oczu typu smoky eyes (w dodatku niechlujnie spływający na dolną powiekę) sprawiają, że Kate wygląda na zmęczoną. Oprócz tego, taki sposób nałożenia cieni podkreśla opadającą powiekę modelki. Na minus działają też usta! Wyglądają na spierzchnięte. To prawda, do smoky eyes najlepiej pasują usta nude, ale uzyskane za pomocą pomadki, a nie zwyczajnego ominięcia tej części twarzy w makijażu. Dopełnieniem tej makijażowej katastrofy jest nie do końca trafiony kolor fluidu, którego chłodny odcień powoduje efekt nieprzespanej nocy.


Bardzo dobry makijaż Kate

Kate Moss, prphotos.comW tym makijażu Kate prezentuje się dużo korzystniej - wygląda na wypoczętą i promienną. Doskonale dobrany podkład ożywia cerę. Co więcej, w odpowiednich miejscach użyto bronzera. Delikatnie podkreślone brwi i makijaż tylko na ruchomej powiece odwracają uwagę od mankamentów. Opadająca powieka modelki już nie jest zauważalna. Usta umalowane pomadką w kolorze współgrającym z karnacją Kate są optycznie powiększone i nadają twarzy pożądanej szlachetności.