wtorek, 27 listopada 2012

Makijaże gwiazd - Charlize Theron

Makijaże gwiazd - Charlize Theron
Charlize Theron to piękność, jakich mało. Jest wyjątkowo konsekwentna w dbaniu o urodę i bardzo rzadko zalicza makijażowe wpadki. Jedna z jej stylizacji dowodzi jednak, że każda, nawet najpiękniejsza kobieta powinna dobrze przemyśleć dobór makijażu i fryzury. Gdy jedno i drugie nie gra z urodą, nawet przy pięknych rysach twarzy, katastrofa jest gotowa...

Bardzo zły makijaż Charlize

Charlize Theron - przykład bardzo złego maijażu
Charlize Theron, prphotos.com
Podkład w zbyt różowym odcieniu sprawia że twarz Charlize jest zasiniała. Wrażenie takie potęgują  policzki podkreślone różem w zbyt chłodnym kolorze. Ciemne brwi w połączeniu  z czarnym cieniem na powiekach sprawiają, że oczy wyglądają na zmęczone. Dodatkowo zbyt mocno podkreślona czernią dolna powieka wydobywa i dodatkowo potęguje zmarszczki pod oczami. Jakby tego było mało, chłodny odcień szminki jest kropką nad "i" złego wyglądu aktorki. Uwielbiamy ją, ale w tej wersji wygląda na osobę o 10 lat starszą.

Bardzo dobry makijaż Charlize 

Charlize Theron - przykład bardzo dobrze dobranego makijażu
Charlize Theron, prphotos.com
Podkład w ciepłym beżowym odcieniu, twarz lekko  wymodelowana jasnym  bronzerem i brzoskwiniowy róż na policzkach dają wrażenie świeżości. Lekko podkreślone brązowym cieniem oczy i brwi w podobnym kolorze wydobywają zieleń oczu aktorki. Szminka w morelowym odcieniu jest dopełnieniem tego ciepłego i delikatnego makijażu. Całość uzupełnia najlepsza dla Charlize fryzura - rozpuszczone, subtelnie wymodelowane włosy.