wtorek, 19 marca 2013

Jak dobrać dekolt do sylwetki?

Jak dobrać dekolt do sylwetki?
Dobór dekoltu jest wyjątkowo ważny! To on decyduje o tym, jak prezentuje się góra sylwetki. Zamiast więc zastanawiać się, jaki kształt dekoltu w tym sezonie promują projektanci, lepiej dobrać go do sylwetki. To jaki będzie idealny? W serek, carmen, a może z żabotem?Dekolt woda

Ten kształt dekoltu to ulubieniec wielu panów. Być może dlatego, że jest bardzo seksowny na swój, nieoczywisty sposób. Ma w sobie dużo lekkości, ale też powiększa piersi! Będzie idealny dla posiadaczek niewielkich biustów i pań o figurze typu gruszka.

dekolt woda, bluzka - Mohito

Dekolt kopertowy

To punkt obowiązkowy w szafach kobiet z dużymi biustami. Pięknie je formuje, a oprócz tego optycznie wysmukla sylwetkę.

dekolt kopertowy, bluzka - Mango

Dekolt asymetryczny

Działa wysmuklająco na sylwetkę. Będzie dobry dla pań w większych rozmiarach, również dla tych z dużymi biustami. Świetnie nada się też dla tych z dysproporcją ramion.

dekolt asymetryczny, tunika - Topshop

Dekolt z żabotem

Jest stworzony dla niewielkich biustów, bo powiększy je optycznie. Nada też krągłości chłopięcej, sportowej sylwetce.

dekolt z żabotem, bluzka - Mohito


Dekolt halter 

Ten typ dekoltu wspaniale prostuje ramiona. Będzie więc dobry dla posiadaczek spadzistych ramion. Oprócz tego powiększa optycznie piersi.

dekolt halter, bluzka - Mango

Dekolt z kołnierzykiem

Klasyczny, spiczasty kołnierzyk sprawia, że sylwetka się wyostrza. Będzie dobry dla kobiet z krągłościami, a także dla tych ze spadzistymi ramionami.

dekolt z kołnierzykiem, koszula - Topshop

Dekolt z kołnierzykiem bebe

Kołnierzyk bebe nosi się zapięty. W związku z tym jest modyfikacją dekoltu pod szyję, bądź też półokrągłego. Będzie dobry dla kobiet z niewielkimi biustami i dla tych, które chcą zaokrąglić sylwetkę. Nada się świetnie dla kobiet o figurze typu gruszka. 

dekolt z kołnierzykiem bebe, bluzka - Topshop


Dekolt w łódkę

To kolejna opcja dla kobiet ze spadzistymi ramionami, gdyż optycznie je prostuje. Delikatnie też poszerza ramiona, a więc nada się świetnie dla kobiet o figurze typu gruszka. 

dekolt w łódkę, bluzka - Sinsay


Dekolt okrągły

Dekolt okrągły jest dobrą propozycją dla kobiet z dużymi biustami. Najlepiej zaprezentuje się na paniach, które oprócz sporych piersi mają proste, a nawet "kanciaste" ramiona. Biust będzie się prezentował bardzo apetycznie, nie będzie zbyt duży, a reszta sylwetki stanie się bardziej kobieca i opływowa.

dekolt okrągły - House

Dekolt półokrągły

To jeden z najbardziej uniwersalnych dekoltów. Pasuje do większości sylwetek - zarówno w większych, jak i w mniejszych rozmiarach.

dekolt półokrągły, bluzka - Mohito

Dekolt ze stójką na kokardkę

To propozycja dla kobiet bardzo szczupłych i wysokich. Stójka na kokardkę optycznie powiększa górę sylwetki. Dzięki kokardzie większe wydają się też piersi.

dekolt ze stójką na kokardę, bluzka - Mango

Dekolt carmen

Jest niezwykle seksowny. Będzie świetny dla pań z dużymi biustami - piersi nie będą się wydawały zbyt wielkie, ale zostaną wyeksponowane. Dekolt carmen optycznie prostuje i poszerza ramiona.

dekolt carmen, bluzka - Topshop

Dekolt pod szyję

Ten rodzaj dekoltu jest niezwykle częsty np. w t-shirtach. Zabudowana góra sprawia, że sylwetka, a zwłaszcza piersi są nieco powiększone. Dekolt pod szyję sprawdzi się dla filigranowych kobiet z małymi piersiami. Będzie też dobry dla figury typu gruszka.

dekolt pod szyję, bluzka - Dorothy Perkins


Dekolt w serek

To kształt bardzo wysmuklający górne partie sylwetki. Będzie świetny dla dużych biustów, a także dla posiadaczek szerokich ramion, gdyż optycznie je zwęzi.Panie o sylwetce typu trójkąt koniecznie powinny go nosić.

dekolt w serek, bluzka - H&M

Dekolt z golfem

To dekolt, a właściwie jego brak. Golf zawsze będzie powiększał górę sylwetki. Polecamy ten krój dla kobiet bardzo smukłych, bądź też dla tych które mają figurę typu gruszka.

dekolt z golfem, bluzka - Mango

1 komentarz:

Dziękujemy za Twój komentarz :)