środa, 7 listopada 2012

Makijaże gwiazd - Jennifer Lopez

Makijaże gwiazd - Jennifer Lopez
Źle dobrany makijaż to najskuteczniejszy sposób, by dodać sobie lat. Widać to chociażby po makijażowych wpadkach Jennifer Lopez. Gwiazda ma swój styl i najczęściej się go trzyma, ale czasami ulega najnowszym trendom wizażu.Właśnie przez to wygląda czasem na dużo starszą niż jest w rzeczywistości. 


Bardzo zły makijaż Jennifer

Jennifer Lopez - czerwone usta
Jennifer Lopez, prphotos.com

To nie jest nasze ulubione zdjęcie gwiazdy! Co prawda, Jenny ma jak zwykle doskonale dobrany podkład i wymodelowaną bronzerem twarz, a makijaż jej oczu jest perfekcyjny... Niestety jednak uroda latynoski została pozbawiona wszelkiej delikatności przez makijaż ust i brwi. Te pierwsze zostały precyzyjnie pomalowane, ale źle dobrany (zbyt ciepły) odcień czerwonej szminki wybija się na pierwszy plan, nie współgrając z karnacją Jennifer. Na minus działają też zbyt ciemne i za bardzo pogrubione brwi. Cała twarz ma ciężki, przytłaczający charakter.


Mocny makijaż w lepszej wersji

Jennifer Lopez - winny kolor ust
Jennifer Lopez, prphotos.com

Co różni ten makijaż, od poprzedniego? Wbrew pozorom bardzo wiele! Obok świetnie umalowanych oczu, równie dobrze prezentują się brwi, które są tutaj szlachetną ramą dla całokształtu. Wyglądają one o wiele lepiej, głównie dlatego, że pomimo ich grubości (naturalnej dla Latynosek), są o wiele jaśniejsze. Najważniejszy jednak, dla pozytywnego efektu, jest kolor pomadki. Do Jennifer zdecydowanie lepiej pasują chłodne kolory. W tym przypadku czerwień wina sprawdziła się idealnie. Twarz gwiazdy, jak na tak mocny makijaż, jest świeża i szlachetna. Brawo!


Idealny makijaż Jennifer

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez, prphotos.com

To zdjęcie przedstawia prawdziwe piękno Jennifer. Jej latynoska uroda ma w sobie zarówno wyrazistość, jak i dużo subtelności. W każdym makijażu jakaś część twarzy musi grać pierwsze skrzypce. W tym przypadku są to brwi - grube i ciemne, ale nie teatralne, gdyż mają odpowiednie towarzystwo. Reszta jest stonowana. Oczy pomalowane w kolorach ziemi, pięknie podkreślone rzęsy i usta nude sprawiają, że Jenny wygląda bardzo młodzieńczo. Delikatniejszy makijaż sprawdza się u niej o wiele lepiej. Ma 43 lata, a wygląda na co najmniej o 10 lat młodszą!