niedziela, 6 stycznia 2013

Trendy na sezon wiosna-lato 2013 - część I

Trendy na sezon wiosna-lato 2013 - część I
Mamy sam środek zimy, ale świat mody już żyje sezonem wiosenno-letnim 2013. My też nie możemy doczekać się noszenia lżejszych, kolorowych ciuszków! Zaczynamy więc przeglądać trendy na nadchodzący sezon. Na pierwszy raz - Moschino, Mulberry i Dolce&Gabbana - same wyraziste i śmiałe tendencje.

Moschino, wiosna-lato 2013

Moschino uwielbia dziewczęcy styl. Nic więc dziwnego, że często inspiruje się modą lat 60.. Mini sukienki,  silne kontrasty i odważne wzory. A w dodatkach? Okulary w dużych, plastikowych oprawkach i sandałki na grubym słupku.  

Mulberry, wiosna-lato 2013

Mulberry też nawiązuje do minionych dekad w modzie. Dom mody stawia jednak na lata 70.. Znajdziecie tu spodnie dzwony lub szwedy i żakiety sięgające za linię bioder. Są tu też pudełkowe płaszcze i peleryny. A w dodatkach? Przede wszystkim duże torby!

Dolce&Gabbana, wiosna-lato 2013

Dolce&Gabbana dalej podążają tropem wielkiej włoskiej rodziny. Tym razem podpatrują wielkie, włoskie wakacje. Znajdziecie tu styl marynarski, ale nie w klasycznej, arystokratycznej formie. Ma być seksownie i z przepychem. W dodatkach, jak zwykle królują seksowne sandałki i duuużo złotych dodatków w maksymalnym rozmiarze. Jesteśmy zachwycone!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twój komentarz :)